×

Halı Yıkama & Temizleme

ANTALYA KONYAALTI PROFESYONEL HALI YIKAMA
Halılar kullanıldıkça zamanla üzerinde bakteriler, tozlar ve lekeler olur. Bu kirler ve bakteriler evde yaptığınız acemi temizleme işlemleri ve amatör halı yıkama firmalarının uyguladığı işlemler ile giderilemez. Halılara toz alma ve dezenfeksiyon işlemi yapılmalıdır.

Firmamızda halılar yıkanmadan önce detaylı leke kontrolünden geçer ve sonra toz alma işlemi uygulanır. Bu işlem için özel üretilen makine ile halnıza, yüksek çırpma ve titreşim işlemi uygulanır.

Otomatik Halı Yıkama Makinemizlerimizde Halılarınız Toz Alma, Yumuşatma, Ultraviole Işın, Ozonla Hazırlanan Solüsyonla Derinlemesine Yıkama İşleminden Geçer.

Diğer Partner Web Sitesi ve Hizmetlerimiz İçin Antalya Saray Halı Temizlik Hizmetleri. Bizimle İLETİŞİME Hemen Geçerek Fiyat Alabilirsiniz.
Halılarınız Otomatik Halı Yıkama Makinemizlerimizde yıkandıktan sonra kurutulacağı ortama özenle taşınır. Kurutma işleminden sonra kontrol edilen halılarınız itina ile paketlenir ve hızlıca kapınıza teslim edilmek üzere servis aracımıza yüklenir..

Ara