×

Koltuk Yıkama & Temizleme

ANTALYA KONYAALTI PROFESYONEL KOLTUK YIKAMA
Koltuk Yıkama için Özel Olarak Üretilmiş Vakumlu Koltuk Yıkama Makineleri ile hazırladığımız özel solüsyon ile koltuklarınızı itina ile ve derinlemesine yıkıyoruz. Vakumlu Koltuk Yıkama Makinesinin yüksek vakum gücüyle koltukların üzerinde ve içinde kalan toz, kir, bakteri ve akarları da derinlemesine temizliyoruz.

Evde yapılan amatör koltuk silme işlemi ile koltuklarınız yüzeysel olarak temizlenmekte, ayrıca koltuk kumaşı ile sünger arasında biriken toz,kir ıslatılarak koltuk süngerine gömülmektedir. Koltuklarınız temiz gibi görünse de kir süngerde yerleşmekte ve zamanla yüzeye kusmaktadır.

Süngere yerleşen kir, zamanla koltukta koku yapmakta,zamanla yüzeye kusmakta ve sağlıksız bir yüzey oluşturmamaktadır.

Koltuk yıkama için özel olarak üretilmiş yüksek vakumlu makinalarımız temiz su ile dipteki kiri çekip koltuklarınızı derinlemesine temizlemektedir. Koltuklarınız evde yapacağınız silme işlemine nazaran daha temiz, hijyenik olmakta ve çok daha hızlı kurumaktadır. Profesyonel Koltuk yıkama hizmetimiz ile koltuklarınız ilk günkü gibi yeni görünmekte ve tertemiz olmaktadır.
Diğer Partner Web Sitesi ve Hizmetlerimiz İçin Antalya Saray Halı Temizlik Hizmetleri. Bizimle İLETİŞİME Hemen Geçerek Fiyat Alabilirsiniz.

Ara