×

Kepez Halı Yıkama Servisi

ANTALYA KEPEZ PROFESYONEL HALI YIKAMA
Halıların üzerinde kullanıldıkça ve zamanla bakteriler, tozlar ve lekeler olur. Bu lekeler ve bakteriler evde yapılan amatör temizleme işlemleri ve profesyonel olmayan yıkama firmalarının uyguladığı yıkama işlemleri ile temizlenmez. Halılara dezenfeksiyon ve toz alma işlemi yapılması gerekir.

Firmamızda halılar yıkanmadan önce leke kontrolünden geçer ve sonrasında toz alma işlemi yapılır. Bu işlem sırasında özel üretim makine ile halı, yüksek çırpma ve titreşim işlemine tabi tutulur.

Otomatik Halı Yıkama Makinemizdeki Sırasıyla; Yumuşatma, Ultraviole Işın, Ozonla Hazırlanan Solüsyonla Derinlemesine Yıkama Işleminden Geçer.

Halılarınız tam otomatik makinede yıkandıktan sonra özenle hijyenik olarak kurumaya bırakılacağı ortama taşınır. Kuruma işleminden sonra kontrolü yapılan halılarınız itina ile paketlenir ve müşteriye hızlıca teslim edilmek üzere servis aracımıza yüklenir..

Diğer Partner Web Sitesi ve Hizmetlerimiz İçin Saray Halı Temizlik Hizmetleri. Bizimle İLETİŞİME Hemen Geçerek Fiyat Alabilirsiniz.

Ara