×

Muratpaşa Battaniye Yıkama

ANTALYA MURATPAŞA BATTANİYE YIKAMA SERVİSİ
Battaniyeleriniz sanayi tipi yıkama makinelerinde, özel şampuan ve yumuşatıcıyla yıkanıp, iyice durulanıp temizlendikten sonra sanayi tipi kurutma makinelerimizde zarar görmeden kurutulmaktadır. Daha sonra battaniyeleriniz itinayla paketlenip en hızlı şekilde teslimatı yapılmaktadır…

Battaniyeler yıkanmadan önce detaylı kir ve leke kontrolünden geçtikten sonra toz alma işlemine tabi tutulur. Bu işlem sırasında battaniyeleriniz özel üretim makine ile çırpma işlemine tabi tutulur.

Otomatik Battaniye Yıkama Makinemizdeki Sırasıyla; Yumuşatma, Ultraviole Işın, Ozonla Hazırlanan Solüsyonla Derinlemesine Yıkama İşleminden Geçer.

Battaniyeleriniz tam otomatik makinede yıkandıktan sonra özenle hijyenik olarak kuruma yapılacağı makinalara taşınır. Kuruma işleminden sonra kontrolü yapılan battaniyeleriniz itina ile paketlenir ve müşteriye hızlıca teslim edilmek üzere servis aracımıza yüklenir..

Diğer Partner Web Sitesi ve Hizmetlerimiz İçin Saray Halı Temizlik Hizmetleri. Bizimle İLETİŞİME Hemen Geçerek Fiyat Alabilirsiniz.

Ara